Dergi Abonelik Formu
Time Out Yeme-İçme Ödülleri’nin En İyi Şefi Rudolf!

En İyi Şef Ödülü Rudolf’un!

Ödüllü Şef Rudolf Van Nunen, gastronomi sektöründe yılın en iyilerinin belirlendiği Time Out İstanbul Yeme-İçme Ödülleri’nde “En İyi Şef Ödülü”ne layık görüldü.

Dünyanın önde gelen mutfakları konusundaki deneyimiyle fark yaratan, ünlü şef Rudolf Van Nunen, 10 Karaköy A Morgans Original içerisinde konumlanan Rudolf’ta lezzetseverleri ağırlamaya devam ediyor. 15. Time Out İstanbul Yeme-İçme Ödülleri’nde “En İyi Şef” ödülünün sahibi olan başarılı şef, doğanın tazeliğini ve lokal ürünlerden bolca faydalandığı sunumlarını misafirlerine en iyi şekilde yansıtmayı sürdürüyor.

Her yıl gastronomi sektörünün enlerini belirleyen ve sektöre ışık tutan Time Out Yeme-İçme Ödülleri bu yıl, Zorlu Center PSM’de düzenlenen görkemli bir geceyle dağıtıldı. 15. yıla özel, 15 kategorinin belirlendiği gecede; bar, şef, kahveci, butik pastane & fırın, meze, teras, minik mekan, en iyi burger, en iyi catering ve en iyi restoran kategorilerindeki adaylar Time Out İstanbul okurları tarafından oylandı. Gecede “En İyi Şef” unvanı deneyimli şef Rudolf Van Nunen’e verildi.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler