Dergi Abonelik Formu
TUPPERWARE’DEN SOĞUK KIŞ GÜNLERİNDE İÇİNİZİ ISITACAK ÇORBA TARİFLERİ

Hava buz gibiyse sıcacık bir kase çorba iyi gelir. Mutfaklarınızın pratik şefi Tupperware, yılın ilk ayında ‘’Çorbada senin de tuzun olsun’’ temasını sizlerle buluşturuyor.

Tüketicilerin gıdalarını en sağlıklı ve en taze şekilde saklayarak zamandan ve bütçeden tasarruf etmelerini sağlayan Tupperware, soğuk kış aylarında en büyük yardımcınız olacak yeni fırsat kataloğunu hazırladı.

Tupperware, Ocak ayı fırsat ürünlerini ‘’Çorbada senin de tuzun olsun’’ temasıyla harmanlayarak, içinizi ısıtacak çorba tariflerini sizlerle buluşturuyor.

Soğuk kış günlerinde sıcak bir kâse çorbanın keyfi için saklama, hazırlama ve servis serilerinden pek çok ürünü fırsat ürünleri kataloğunda bulabileceksiniz. Kuğu Tencere ile çorbalarınızı  kısa sürede pişirebilir, Elegant Serisi ile de sofranızda çorbanızı daha uzun süre sıcak tutabilirsiniz. Mikro Kaplar ile de çorbanızı mikrodalga fırında kolayca ısıtabilir ve yanınızda taşıyabilirsiniz. Modern Peri’ler ile de çorba servislerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Dünyanın en çok tercih edilen mutfak ürün markası Tupperware, yeni kataloğu ile sıcacık ve sevgi dolu sofralar kurmanız için sizleri bekliyor.  Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler