Dergi Abonelik Formu
Türkiye'de Bir İlk, Fritöz ve Multi Pişiriciyi Bir Arada Sunan DeLonghi Multifry 1163

Mutfakların en büyük yardımcı De’Longhi’den Türkiye’de bir ilk! Kolay ve fonksiyonel kullanımıyla istediğiniz her yemeği bir arada hızlı ve pratik şekilde pişirebilmenizi sağlayan multi pişiriciyi ve fritözü tek bir üründe toplandı!

Gelişen teknolojisiyle her geçen gün bünyesine benzersiz özellikte ürünler katan De’Longhi, kullanımı kolay ve pratik çözümleriyle tasarladığı “Multifry 1163” model multi pişiricisiyle mutfakların en büyük yardımcısı olmaya devam ediyor.

Mutfakta kısa sürede harikalar yaratmak isteyenler için birbirinden farklı özellikleri tek bir pişiricide bir araya getiren De’Longhi, Multifry 1163 ile hem fritöz hem de multi pişirici özelliğiyle imkansız sandığınız tüm yemekleri istediğiniz kıvamda pişirme olanağı sağlıyor.

Siz dileyin Multifry imkansız sandığınız tüm tarifleri pişirsin!

De’Longhi Multifry 1163, bütün dünya mutfaklarının tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, az yağ kullanan fritöz ile multi fonksiyonel pişiriciyi birleştiren yenilikçi teknolojisi ile geniş kapasite de bir pişirme sağlıyor. Sadece De’Longhi yağ ölçeği ile 1 ölçek yağla hızlı ve sağlıklı patates kızartmaları hazırlamanızı sağlayan Multifry, pilavdan kuskusa, yahniden türlüye kadar yapmak istediğiniz tüm tarifleri lezzetini kaybetmeden kısa sürede pişiriyor. En sevdiğiniz pizzaları, börekleri, kekleri hatta turtaları bile hazırlayabildiğiniz De’Longhi Multifry 1163 ile yapabileceklerinizin sınırı yok.

Şeffaf kapak sayesinde pişirme/kızartma sırasında yemeği kontrol edebildiğiniz Multifry, 360° pişirme sistemi teknolojisi, yemekleri eşit bir şekilde pişirmek için ısı ile sararak istisnai bir performans sunuyor. Alt ve üst ikili pişirme ünitesi ile ısıyı yemeklerin etrafında eşit olarak dağıtan fanı sayesinde, en sevdiğiniz yemekleri mükemmel bir şekilde pişirmenizi sağlıyor.

Şimdi De’Longhi Multifry ile mutfakların en hızlısı siz olun!Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler