Dergi Abonelik Formu
Türkiye’de İlk; İçim’den Cam Şişede Çikolatalı Günlük Süt!

Türkiye’de İlk;

 

İçim’den Cam Şişede Çikolatalı Günlük Süt!

İçim yenilikçi ürünlerine, farklı lezzetlerdeki günlük sütleri ile devam ediyor. Türkiye’de bir ilk olan cam şişede İçim Çikolatalı Günlük Süt hem büyüklerin hem küçüklerin vazgeçilmezi olacak. Tüm ailenin keyifle içebileceği cam şişede üretilen günlük sütler hem lezzetli hem de çok sağlıklı.

Türkiye'nin en kaliteli sütlerini toplayarak el değmeden şişeleyen İçim, sütte bir devrim yaparak “Cam Şişede Çikolatalı Günlük Süt” ürününü tüketicilerinin beğenisine sundu. Gerçek çikolata kullanılarak hazırlanan ve cam şişede üretilen günlük süt çocukların olduğu kadar büyüklerin de vazgeçilmezi olacak. Türkiye’de bir ilk olan İçim Cam Şişede Çikolatalı Günlük Süt’ün meyve severler için gerçek çilek püresi kullanılarak hazırlanan çilekli seçeneği de bulunuyor.

 

500 ml cam şişelerde raflara çıkan sütler; günlük sütün tazeliğini, nefis çikolata ve çilek lezzetleriyle tüketiciye sunuyor. Tüm ailenin keyifle içebileceği İçim Günlük Sütler kahvaltıda, ara öğünlerde ve yatmadan önce lezzetli bir seçenek oluşturuyor. Doğal ve taptaze içeriğiyle çocukların beslenmesine yardımcı oluyor.

Ürün Fiyat Bilgisi:

500 ml Çilekli ve Çikolatalı Günlük Süt: 3,15 TL

Tavsiye raf fiyatlarıdır.

İçim Hakkında:

Süt ve süt ürünleri pazarına 1998 yılında giren İçim markası, kurulduğu günden bu yana sütten yoğurda, ayrandan kefire, taze peynirden hazır pudinge kadar doğal, lezzetli, kaliteli, hijyenik ve besleyici pek çok ürünüyle tüketiciyle buluşuyor. Türkiye’nin dört bir yanında sevilerek tüketilen İçim, 1998 yılından beri, tüketiciyi dinleyerek ve ihtiyaçlarını gözeterek çalışmalarını sürdürüyor. 2015 itibariyle süt, yoğurt, peynir, ayran, tereyağı, kefir, kaymak ve krema olmak üzere 10 ana kategoride 117 ayrı ürün çeşidi ile tüketiciyle buluşan İçim, süt ve süt ürünleri pazarında ilk 3 marka arasındadır.

 

Ak Gıda Hakkında:

1996 yılında kurulan Ak Gıda, 5 fabrikası ve günlük 5 bin ton süt işleme kapasitesiyle, süt ve süt ürünleri sektörünün en büyük işletmesi konumundadır. Ak Gıda’nın UHT süt, yoğurt, beyaz ve kaşar peyniri üretimleri ile başlayan yolculuğu, bugün süzme peynirden kaymaklı tava yoğurtlara, sütlü tatlılardan kefire kadar uzanan 324 ürün çeşidiyle devam etmektedir. Bugün Ak Gıda, paketli süt ve süt ürünleri pazarında, her dört üründen birinin üretimini gerçekleştirmektedir.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler