Dergi Abonelik Formu
Türkiye'nin İlk Raw Food Mutfağı Atelier Raw

Yemekle “Ateşkes”menin Tam Zamanı!

Anti aging, alkali, doğal, arındırıcı ve onarıcı beslenme biçimi!

Etiler’de açılan Atelier Raw; sizleri “Raw Food akımı” ile tanıştırıyor.

Arındırıcı, hücre onarıcı, bitkisel yiyecek ve içeceklerle alkali, enerjik, yenilenmiş ve sağlıklı bir yaşama hazır olun!

Atelier Raw, hızla yayılan “Raw Besleme” sisteminin Türkiye’deki ilk örneği olarak artık hayatımızda!

Çiğ ve canlı beslenmeyi yaşam tarzı haline getiren ve kendi hayatlarında gördükleri olumlu etkileri, daha fazla kişiyle paylaşmak amacıyla Neyir Turalı ve Aliye Turagay tarafından 1 yıl süren hazırlık ve eğitim aşamasının ardından kuruldu. Atelier Raw’da tüm yiyecek ve içecekler; taze sebze ve meyvelerin yanı sıra çimlendirilmiş tohum, aktive edilmiş çekirdekler, glutensiz ve süt ürünsüz, vegan ürünlerle hazırlanıyor.

“Günlük besinlerinizin %75’ini raw tüketirseniz…”

Günlük besinlerinizin %75’ini raw tüketerek; yaşamınızı daha enerjik, sağlıklı, dirençli, genç ve daha az kilolu geçirebilirsiniz. Atelier Raw, kendi mutfağınızda ya da beslenmenizde daha önce hiç kullanmadığınız boabab, spirulina, chia, maca, çiğ kakao, keten tohumu gibi “superfood”ları kullanarak lezzetli ve sağlıklı “megafood”lar yaratıyor.

Besin değerlerini tam olarak koruyan bu canlı yiyecek ve içecekler, sindirim sisteminizi yormadan çalıştırıp, enerjinizi yükseltiyor.  Doğal olarak kilo verip, temiz besleniyor ve açlık ataklarına son vermiş oluyorsunuz.            Sonuç; Raw Food ile anti aging, alkali, doğal, arındırıcı ve onarıcı bir  beslenme stiline ulaşmış oluyorsunuz.

“Doğal organizmanızla %100 uyumlu ürünleri Atelier Raw’da keşfedin!”

Atelier Raw içerisinde bulunan “Raw Market”te günlük hazırlanan, özel paketlenmiş ana yemekler, ara öğünler,  chia pudding, powerballs, kurutulmuş meyveler, süt ürünü içermeyen peynir ve yoğurtların yanı sıra, cold pressed ve detoks suları, çeşitli cacao truffle’lar ve suçluluk duymadan yiyebileceğiniz doğal tatlılar bulunmakta.

Ayrıca, Atelier Raw’un sizin için hazırladığı 4 özel menüden dilediğinizi seçip; adresinize günlük, haftalık ya da aylık olarak sipariş verebilirsiniz.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler