Dergi Abonelik Formu
Ünlü Tasarımcı Ayşe Birsel'in Kitabı Paşabahçe Mağazaları'nda Satışta

Paşabahçe Mağazaları’nın yeni koleksiyonu Omnia ve Şişecam Topluluğu’nun ilk global tasarım markası Nude için tasarımlar yapan Ayşe Birsel’in ‘Sevdiğin Hayatı Tasarla’ isimli kitabı okurlarla buluşuyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın İstanbul’daki 10 mağazasında satışa sunulan kitapta, insanların hayal ettikleri eğlenceli ve ilham dolu hayatı oluşturmaları için ipuçları yer alıyor.

Ayşe Birsel, yeni kitabını 19 Şubat Cuma günü Paşabahçe Teşvikiye Mağazasında, Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel’in de katıldığı imza günü ile tanıttı.

Paşabahçe Mağazaları ve Paşabahçe için yaptığı tasarımlarla büyük beğeni toplayan Ayşe Birsel, deneyimlerini yeni kitabı ‘Sevdiğin Hayatı Tasarla’ ile okuyuculara aktaracak. Ayşe Birsel, yeni kitabını 19 Şubat Cuma günü Paşabahçe Teşvikiye Mağazasında, Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel’in de katıldığı imza günü ile tanıttı.

Sektörde 20 yılı aşkın süredir yaptığı tasarımlar ile birçok ödüle layık görülen Ayşe Birsel’in Paşabahçe Mağazaları’nın İstanbul’daki 10 mağazasında satışa sunulan kitabı, bir tasarımcı olarak çalışmalarında kullandığı ilkeleri hayata uygulayarak, insanların hayal ettikleri eğlenceli ve ilham dolu hayatı oluşturmaları konusunda onlara yardımcı olmayı hedefliyor. Kitap, sıradan insanların bu ilkeleri uygulayarak hayatla ilgili daha farklı düşünmelerine ve daha mutlu, verimli bireylere dönüşmelerinde ilham veriyor.

Paşabahçe Mağazaları’nın Teşvikiye şubesinde imza günü düzenleyen Ayşe Birsel’in ‘Sevdiğin Hayatı Tasarla’ kitabına İstinye Park, Maslak, Kanyon Yaşam, Teşvikiye, Zorlu, Akasya, Caddebostan, Suadiye, Capitol ve Palladium Paşabahçe Mağazaları’ndan mağazalarından ulaşmak mümkün.

Ayşe Birsel Kimdir?

Ayşe Birsel, Orta Doğu Teknik Üniversitesi’ni bitirdikten sonra Fulbright bursu alarak Pratt Enstitüsü’nde endüstriyel tasarım alanında yüksek lisans yaptı. Ayşe Birsel, kullanıcı merkezli, hümanist tasarım yaklaşımını ve kendi geliştirdiği ‘deconstructıon: reconstructıon’ sürecini kullanarak eski sorunlara yeni çözümler getirir. ‘Idea Altın Ödülü’, Brooklyn Sanatçı Müzesi’nin ‘Genç Tasarımcı Ödülü’ de dahil olmak üzere pek çok ödül almıştır. Museum of Modern Art, Cooper Hewitt Ulusal Sanat Müzesi ve Philadelphia sanat Müzesi’nin daimi koleksiyonlarında sergilenen çalışmaları vardır. Ayrıca Fortune 500 şirketleri ile ortak çalışan yenilikçi tasarım stüdyosu Birsel + Seck’in kurucu ortağıdır.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler