Dergi Abonelik Formu
WEBER'den BAYRAM İÇİN ÖNERİLER....
BAYRAM İÇİN ÖNERİLER
 

Kurban bayramında özellikle kırmızı et tüketimi artış göstermektedir. Ülkemizde kurban kesilir kesilmez hemen evlerde çeşitli yöntemlerle pişirilir ve sonra etin sertliği ve kuruluğundan şikayet edilir. Kesilen kurban etlerinde büyükbaş hayvanların etlerinin en az 24 saat dinlendirilmesi, küçükbaş hayvanların ise en az 8 saat kadar dolapta dinlendirilmesi gerekmektedir.  Kurbanın derisi yüzüldükten sonra etler bir kez yıkanmalı sonrasında herhangi bir yıkama işlemine maruz kalmamalıdır. Etleri ızgara, fırın ve haşlama yöntemleriyle pişirirseniz mide problemleri  ve  vitamin kayıplarını da engelleyebilirsiniz.

Weber Hakkında: 1952 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Chicago  şehrinin  Illinois  eyaletinde  kurulan  ve  dünyada 6 kıtada 45 ülkede faaliyetlerini sürdürmekte olan Weber,  kömürlü,  gazlı  ve  elektronik  barbekü  olmak üzere 3 ana kategoride barbekü üretimi yapıyor olmanın yanı sıra, oldukça geniş bir barbekü aksesuar yelpazesine      de sahiptir. Fiyat aralığı, 299 TL ile 13.999 TL arasında değişen barbekülere 5 ile 10  yıl arasında  garanti  ayrıcalığı  sunan Weber, uzman ar-ge ekibi ile çalışmalarını sürdürerek, her geçen gün ürün gamını kullanıcı dostu ürünler ile genişletmektedir.

 

www.weberstephen.com.tr’ den Weber’e ait ayrıntılı bilgiye   ulaşabilirsiniz.

 

Diğer konularla ilgili 0544 659 64 82    no’lu telefondan Canan Apaydın ile iletişime geçebilirsiniz.Bu haberi paylaşmak ister misiniz?
Diğer Haberler